3 Boyutlu Hikaye Kitabı, Sihirli Prensesler ve Dinozorlar Dünyası 1

Çocuklar onlara masal anlatmanızdan çok hoşlanırlar. Akşam uyumadan önce onlara sevdiği masalları anlatabilirsiniz. Özellikle 3 boyutlu hikaye kitapları çocuklarınız için çok ideal. Yazımızda çocukların sevebileceği 3 boyutlu hikaye kitaplarından bahsettik.

Çocuklar öğrenirken eğlenmeyi ve keşfetmeyi severler. Hareketli kitaplar da çocukların sevdikleri kitaplar arasında yer alır. 3 boyutlu hikaye kitapları da çocukların uykuya daha iyi dalmasına yardımcı olur.

Ayrıca 3 boyutlu hikaye kitapları ile çocuklarınızın zihinsel gelişimine de katkıda bulunmuş olursunuz. Kitap içerisinde yer alan hikayeleri çocuklarınıza okuyarak, görsellerin 3 boyutlu olması ile bu hikaye okuma alışkanlığını eğlenceli bir hale getirmiş olursunuz.

Sihirli Prensesler

3 boyutlu hikaye kitaplarımızdan biri olan Sihirli Prensesler özellikle kız çocukları için okuyabileceğiniz güzel ve sesli bir kitap. Sihirli Prensesler Kitabı, Prenses Serena ve arkadaşlarının Pırıltı Sarayı’nda düzenlenen kraliyet balosuna katılmasını konu alıyor. Çocuğunuz bu sesli pop-up kitapla kendisini prenseslerin büyülü hikayesinin içinde bulacak. Sihirli Prensesler kitabınını özelliklerinden biri de her sayfada farklı bir ses olması. Sihirli prensesler görkemli sarayda düzenlenen kraliyet balosu için hazırlık yapıyor. Prenses Serena ve arkadaşlarının hazırlık gününde attığı kahkahalar, baloda çalan dans müziği ve daha fazlası Sihirli Prensesler kitabının içeriğinde yer alıyor.

3 boyutlu hikaye kitabı

Renkli resimlerle dolu olan bu kitap çocukların hem görsel hem de boyut algısını geliştirmesine yardımcı oluyor. Kitaplar çocuğunuza okumayı sevdirirken bir yandan da keyifli vakit geçirmesini sağlamış oluyor. Gece uyumadan önce çocuğunuza kitap okumak görsel algısını geliştirmesini sağlarken hem de annesinden ayrılmaktan zorlanan çocukların daha iyi uykuya geçiş yapmasını sağlar.

Özellikle kız çocukları için mutlaka elinizde bulunması gereken kitaplardan biri olduğunu düşünüyoruz.

Dinozorlar Dünyası

Diğer bir 3 boyutlu hikaye kitabı ise Dinozorlar Dünyası. Dinozorlar Dünyası Kitabı, bundan 150 yıl önce dünyamızda yaşayan dinozorları konu alıyor. Dinozorların hayatta kalma mücadeleleri, dinozor türleri ve aralarındaki farklar, dinozor neslinin tükenmeye başlaması ve yok oluşları da dahil hepsi sade ve anlaşılır anlatımıyla Dinozorlar Dünyası kitabında yer alıyor.

Hem erkek hem kız çocukların ilgisini çekebilecek kitaplardan biri. İçerisinde birbirinden renkli ve gerçekçi resimlerle dolu Dinozorlar Dünyası kitabı çocukların hem görsel hem de boyut algısını geliştirmesini sağlıyor.

3 boyutlu hikaye kitabı
Share

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir